( PREORDER ) Michael Kors Medium Signature Logo Wallet In Vanilla 35F8GTVF2B
Regular price RM 480.00
Regular price Sale price RM 480.00
Sale Sold out
Shipping calculated at checkout.
COLOUR:
Vanilla
MATERIAL:
Logo-print canvas
SIZE:
5.25 inch W X 3.5 inch H X 1.25 inch D
PRODUCT DETAILS:
Gold-tone hardware
Interior details: zip pocket, 3 slip pockets, 6 card slots, ID window
Lining: 100% polyester